THEMIS HUKUK CARİ SİSTEMİ

Temel Özellikler

Program, avukatlık büronuzda olmasanızda kolaylıkla erişm imkanı sağlar. İste adliyede baro odasında, ister bir kafede isterseniz seyahatte.İşlemlerinizi bulut teknolojisini kullanarak bilgisayar, cep telefonları, tablet ve smart tv üzerinden takip edebilirsiniz.

İşlem dekontlarında tüm içerikler ayrı ayrı listelenir. Anlık olarak dosya için yapılan tüm harcamalara erişebilirsiniz. Bir kaç saniyede hazırlanan masraf ve cari hesap özet raporları basılı evrak olarak, word veya pdf formatında rapor alınarak müvekkile gönderilebilir.


Ofisinizin muhasebe hesaplarını gelirleri, büro giderleri gibi işlemleri program üzerinden izleyebilirsiniz. Hesaplar ile ilgili mizan raporları alabilirsiniz. Avukatlar, cari hesaplarını izleyebilir. Yönetici tüm personelin cari hesaplarını ve masraf listelerini izleyebilirler. Müvekkillere değişik formatlarda (iki tarih arası, borçlu/karşı taraf tipi vb. gibi) indeksleme yaparak çeşitli raporlar hazırlanabilir.

Sair Giderler, Müvekkil Masrafları, Smm İşlemleri ve Onay Sistemi

Sair Gider takibi özel bir havuzda ayrıca takip edilerek, herhangi bir mali kaybın önüne geçilmektedir. Tüm masraf ve gelir kayıtları yönetici onayı aldıktan sonra muhasebeleştirilir, Yönetici izni olmadan sistem üzerinden hiç bir kayıt için silme işlemi yapılamaz.
Smm işlemleri ile tüm işlemler sınıfına göre otomatik kategorize edilerek, tablolarda görüntülenir, seçilen tarihlere göre de raporlar oluşturulabilir.

Müvekkil için kesilen Smm makbuzları, danışmanlık ücretleri, hizmet tutarları sistem tarafından takip edilmekte, tahsilatı yapılmamış olan işlemler ayrı bir havuzda bekletilerek unutulması engelenmektedir.

Ofisiniz içinde özel veya genel mesajlaşma ortamı ile sürekli bağlantıda kalabilir,  Not Defteri  ile yapılacak işlerinizi not alarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz. İş akış paneli ile hiçbir şey gözünüzden kaçamaz.  Takvim  uygulaması ile her şey düzende kalır. Dava ve Müvekkil  Dosya Depolama  ile bulut ortamına taşıyarak, dünyanın her yerinden erişim sağlayabilirsiniz. Dosyalarınızı kategorilere ve kişilere ayırarak saklayabilir her türlü elektronik platformdan erişip indirebilir veya görüntüleyebilirsiniz
Themis Hukuk Cari

 • Kâğıtsız Ofis
 • Serbest Meslek Makbuzu
 • Onaylı masraf makbuzu hazırlama
 • Müvekkil Cari Raporları
 • Karşı Taraf ve Borçlu Cari Raporları
 • Personel Cari Raporları
 • Ofis Kasa Takibi
 • İş planlama ve takibi ile işler unutulmayacak
 • Takvim ile her şeyi takip edebileceksiniz
 • Zamanı verimli kullanarak zaman tasarrufu yapabilirsiniz
 • Cari hesaplarda onay sistemi sayesine hatasız işlemler
 • 1 dakikadan az sürede excel, pdf formatında raporlar hazırlayın
 • Ofis dışından erişim ve çalışma imkanı
 • Ofis dışından cari işlerinizi yönetin

Themis Hukuk Cari Programı; hukuk büronuzun tüm cari işlemleri için kullanabileceğiniz, pratik kullanıma sahip, kurulum gerektirmeyen, internet olan her yerden erişebileceğiniz kullanıcı dostu bir programdır. Her yerden (Ofisinizden, evinizden, adliyeden...) bilgisayar, tablet ve cep telefonlarınız ile tüm bilgiye ve belgelere erişebilir, inceleyebilir, iş akışlarını, duruşmaları takip edebilirsiniz.

Themis Hukuk Cari Sistemi ile bilgisayarınızın arızalanması, virüs tehditleri gibi bilgilere zarar verebilecek unsurlar bu program sayesinde sorun olmaktan çıkmaktadır.

Müvekkil Masraf Giriş

Müvekkil için yapılan tüm harcamaları detaylı olarak girebilir, bunları yazıcıdan çıkış alabilir veya word, pdf gibi formatlara çevirebilir, eposta içeriği olarak kullanabilirsiniz.
Tüm gelir ve masraf işlemleri yönetici onayına gönderilerek, kontrol aşamasından sonra muhasebeleştirilmektedir. Yapılan işlemler onaylandıktan sonra personel tarafından içeriğine müdehale edilememektedir.

Yapılan tüm işlemler anında eposta entegrasyonu sayesinde size bilgi olarak gelmektedir.

Müvekkil Cari

Tüm müvekkilerin cari gelir giderleri takip edilmekte eş zamanlı tablolar ve raporlamalar görüntülenmektedir. Tüm gelir ve giderler işlemleri online yapıldığı için ve aynı zamanda hiç bir cari hareketi yönetici onayı olmadan sisteme eklenip silinemediği için, hatalı işlem ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır.

Avans İşlemleri

Personel ve Müvekkile ait avanslara ait tüm hareketlerin takibi yapılmaktadır, personelin üzerinde bulunan miktar, yapılan harcamalar sonunda müvekkil cari durumu eş zamanlı görülebilir, Tüm giderler eş zamanlı takip edilebilmektedir.
Personele ait bütün avans giriş çıkışları, masraf işlemleri raporlanmaktadır. Yönetici dışında hiç bir şekilde işlem içeriğine müdehale edilememektedir.

Yapılan tüm işlemler anında eposta entegrasyonu sayesinde size bilgi olarak gelmektedir.

Personel Cari

Tüm personelin cari gelir giderleri takip edilmekte eş zamanlı tablolar ve raporlamalar görüntülenebilmektedir. Hiç bir cari hareketi yönetici onayı olmadan sistemden silenemediği için hatalı işlem ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır.

Raporlar

Personel, Müvekkil, Karşı Taraf/Borçlu için oluşan avanslar hareketleri, dosyadan tahsil edilerek müvekkile gönderilen ödemelere ait tüm hareketlerin takibi yapılmaktadır, müvekkilin cari durumunu, nerede olursanız olun cep telefonunuz yanınızda ise eş zamanlı raporlar alabilir, durumu takip edebilir, raporları e posta yolu ile ile veya whattsapp uygulaması üzerinden paylaşabilirsiniz.,
Tüm gelir ve masraf işlemleri yönetici onayına gönderilerek, kontrol aşamasından sonra muhasebeleştirilmektedir. Yapılan işlemler onaylandıktan sonra personel tarafından içeriğine müdehale edilememektedir.

Smm ve Hizmet Dekontları

Müvekkil için kesilen Smm makbuzları, danışmanlık ücretleri, hizmet tutarları sistem tarafından takip edilmekte, tahsilatı yapılmamış olan işlemler ayrı bir havuzda bekletilerek unutulması engelenmektedir.
Tüm dekont işlemleri sınıfına göre otomatik kategorize edilerek, tablolarda görüntülenir, seçilen tarihlere göre de raporlar oluşturulabilir.

Evrak Kütüphanesi

Başlangıç paketi dışında tüm kullanım paketlerinde, acil durumda gerekebilecek dökümanlarınız için özel bir alan tahsis edilmiştir. Bu şekilde hiç bir eksik evrak derdiniz olmayacaktır.

Dökümanlarınıza güvenli ve kolay bir şekilde ulaşmanızı ve yönetmeniz için geliştirilmiştir. Tarayıcılarda taranmış veya cep telefonu kamerası ile çekilmiş bir resmi sistemde saklayabilirsiniz. Her müvekkil ve Karşı Taraf/Borçlusu için ayırabilir, evrakları kategorize ederek saklayabilir, silebilir, güncelleyebilir veya paylaşabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz yetkiler ile personelin belirli dökümanlara erişimi sağlanabilirsiniz.


Evrak Kütüphanesi eklentisi kullanımı ve kapasitesi hakkında detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Daha fazla bilgi almak için bizi arayın...

Hakkımızda

Cnp Soft; Yazılım, Hosting ve Domain gibi internet ve web uygulamalarına dair tüm hizmetleri vermek üzere 2005 yılında faaliyete geçmiştir. Mobil cihaz yazılımları, mobil uyumlu web sayfaları, interaktif web sayfaları, internet tabanlı yazılımlar, e-ticaret altyapıları gibi hizmetleri de kullanımınıza sunmuştur. Kurumsal veya bireysel tüm hosting ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.
Copyright © 2020  CNPSOFT