Hukuk Cari Programı

Kurulum gerektirmez

Hukuk Cari Programı ofisinizin tüm cari işlemleri için kullanabilirsiniz. Kolay arayüz ve kullanımla avukatlarınıza büyük kolaylık sağlar. Program kullanıcıya hızlı bir çalışma ortamı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kayıtlarda arama yapılabilir, listeler ve raporlar alınabilir, excel, word, pdf ortamına aktarılabilir veya yazıcı ile baskı yapılabilir.

Program avukatlık büronuzda kağıt masrafı olmadan kullanım imkanı sağlar. İşlemlerinizi bulut teknolojisini kullanarak bilgisayar, cep telefonları, tablet ve smart tv üzerinden takip edebilirsiniz.


Sürekli Bağlantıda Kalın...

Program, avukatlık büronuzda olmasanızda kolaylıkla erişm imkanı sağlar. İste adliyede baro odasında, ister bir kafede isterseniz seyahatte.İşlemlerinizi bulut teknolojisini kullanarak bilgisayar, cep telefonları, tablet ve smart tv üzerinden takip edebilirsiniz.

CNPSOFT Hukuk Cari Programı, ofiste çalışma mecburiyetini ortadan kaldırmak ile birlikte, istediğiniz yerden (Ev, Ofis, Mahkeme, İcra Dairesi vb. gibi) bulut sistemine internet üzerinden erişerek ofiste çalışıyormuş gibi kullanabilirsiniz.

Tüm masraf kayıtları yönetici onayı aldıktan sonra muhasebeleştirilir, Yönetici izni olmadan sistem üzerinden hiç bir kayıt için silme işlemi yapılamaz.

Ekstrelerde masraf içerikleri ayrı ayrı listelenir. Anlık olarak dosya için yapılan tüm harcamalara erişebilirsiniz. Bir kaç saniyede hazırlanan masraf ve cari hesap özet raporları basılı evrak olarak veya pdf formatında rapor alınarak müvekkile gönderilebilir.

Ofisinizin muhasebe hesaplarını gelirleri, büro giderleri gibi işlemleri program üzerinden izleyebilirsiniz. Hesaplar ile ilgili mizan raporları alabilirsiniz.

Avukatlar, cari hesaplarını izleyebilir. Yetkililer tüm personelin cari hesaplarını ve masraf listelerini izleyebilirler.

Müvekkillere değişik formatlarda (iki tarih arası, borçlu/karşı taraf tipi vb. gibi) indeksleme yaparak masraf raporları hazırlanabilir.

Ofisiniz içinde özel veya genel mesajlaşma ortamı ile sürekli bağlantıda kalabilir, not defteri ile yapılacak işlerinizi not alarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz. İş akış paneli ile hiçbir şey gözünüzden kaçamaz. Takvim uygulaması ile her şey düzende kalır.

Dava ve Müvekkil Dosyalarınız bulut ortamına taşıyarak, dünyanın her yerinden erişim sağlayabilirsiniz. Dosyalarınızı kategorilere ve kişilere ayırarak saklayabilir her türlü elektronik platformdan erişip indirebilir veya görüntüleyebilirsiniz