KURUMSAL

CNP Soft

2005 yılında, yazılım, programlama, hosting ve domain gibi internet ve web uygulama hizmetleri sunmak ilkesiyle yola çıkan CNPSOFT, geçen süre zarfında Türkiye’de, en büyük sektörel yazılım firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Uzmanlaşmış dinamik personelimiz ve çağdaş yönetim biçimimizle çok daha büyük projeleri başaracağımıza ve ülkemize büyük değerler kazandıracağımıza olan inancımız sonsuzdur.

Bilgisayar ve Yazılım sektöründe kazandığımız tecrübe ile her geçen gün siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı, daha kaliteli ve fark yaratır biçimde cevap verebiliyor olmamız daha da büyümemizi sağlayan en önemli faktörler olmuştur. CNPSOFT olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir ve ekonomik çözümler üretebilmeyi hedefliyoruz.


Günümüzde mobil platformların daha çok öne çıktığı alanlarda; mobil cihaz tabanlı yazılımlar, mobil cihaz uyumlu web sayfaları, interaktif web sayfaları, internet tabanlı tasarım projelerinin yanı sıra, internet tabanlı yazılımlar, e-ticaret altyapıları gibi hizmetleri de kullanımınıza sunmuştur

THEMIS HUKUK CARİ

Themis Hukuk Cari Programı ile ofisinizi yanınızda taşıyın

450 Hukuk Ofisi

Cnpsoft kalitesi ile tanışan hukuk ofislerine her gün bir yenisi eklenmektedir.

1660 Aktif Kullanıcı

Themis Hukuk Cari Sistemini kullanan müşterilerimiz benzersiz kolaylığı yaşamaya devam ediyorlar.

17.000 + Günlük Bağlantı

Sistemimiz kullanıcılar tarafından 17.000 den fazla erişime hizmet vermektedir.

7/24 Teknik Destek

Mesai saatleri içinde canlı teknik destek, diğer saatler içinde 7/24 olarak da online teknik destek hizmeti verilmektedir.

Daha fazla bilgi için...

Hakkımızda

Cnp Soft; Yazılım, Hosting ve Domain gibi internet ve web uygulamalarına dair tüm hizmetleri vermek üzere 2005 yılında faaliyete geçmiştir. Mobil cihaz yazılımları, mobil uyumlu web sayfaları, interaktif web sayfaları, internet tabanlı yazılımlar, e-ticaret altyapıları gibi hizmetleri de kullanımınıza sunmuştur. Kurumsal veya bireysel tüm hosting ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.
Copyright © 2020  CNPSOFT